Bengt Olsson oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på duk, ca 33x41 cm
Kuntoraportti
461677
Päivämäärä:
2017-05-16