Bengt Olsson oljemålning

Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på duk, ca 33x41 cm

Kuntoraportti

461677

Päivämäärä:

2017-05-16