WA Bolin supkalkar silver

WA Bolin supkalkar silver
WA Bolin supkalkar silver
WA Bolin supkalkar silver
WA Bolin supkalkar silver
WA Bolin supkalkar silver
WA Bolin supkalkar silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WA BOLIN, supkalkar, 12 st, silver, Stockholm ca 1950-tal, höjd ca 12,5 cm

Smärre bucklor/slitage

461681

2017-05-14