Reseikoner Ryssland

Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland
Reseikoner Ryssland

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEIKONER, 4 st., 1800-tal, med silverrisa, varav 3 st med ryska kontrollstämplar, en i from av hänge, största ca 9x7,5 cm

Skador

461700

2017-05-14