Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEIKONER, 4 st., 1800-tal, med silverrisa, varav 3 st med ryska kontrollstämplar, en i from av hänge, största ca 9x7,5 cm
Skador
461700
2017-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här