Matisse efter SPADEM 1971

Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu/Blue nude, signerad och daterad i trycket, -52, SPADEM 1971, printed in France, reproduction serigraphie, 56x41 cm,

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

461712

2017-05-13