Julia Strömberg ojemålning

Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Kustbild med segelbåtar, signerad och daterad Julia Strömberg 1901, olja på duk, ca 26x49 cm

461720

2017-05-13