Spegel med konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, med konsolbord, senempire, mahognyfanér, bronserad dekor, krön med gouache, höjd 240, 61x25 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och slitage, senare spegelglas.

461734

2017-05-14