Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, med konsolbord, senempire, mahognyfanér, bronserad dekor, krön med gouache, höjd 240, 61x25 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och slitage, senare spegelglas.
461734
2017-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner