Fåtölj design Ohlsson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, mönstrad klädsel, fåtölj och pall med vippfunktion, undertill märkt Duxiesta samt etikettmärkning
Bruksslitage
461741
2017-05-15