Paul Reiffensten oljemålning

Paul Reiffensten oljemålning
Paul Reiffensten oljemålning
Paul Reiffensten oljemålning
Paul Reiffensten oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PAUL REIFFENSTEIN (1858-1897), tillskriven, stilleben, olja på pannå, ca 80x64 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

461756

2017-05-15