Speldosa symphonion Tyskland

Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland
Speldosa symphonion Tyskland

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELDOSA / SYMPHONION, med 6 plåtskivor, Tyskland, omkring 1900, höjd ca 12, 19x17 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Ett sidostycke på locket saknas, slitage, skador

461781

2017-05-14