Kista 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTA, 1800-tal, bemålad, originallås, välvt lock, inredning med fack samt läddika, beslag delvis i smide, höjd ca 77, 145x62 cm, originalnyckel medföljer
Behållningen går till Läkarmissionen
Senare bemålning, skador
461782
2017-05-14