Fåtölj 1960/70-tal

Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal
Fåtölj 1960/70-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, underrede i metall emd träimiation, klädsel i vit konstläder, sitthöjd 38 cm

Behållningen går till Ersta Diakoni

Troigen senare dyna, slitage

461839

2017-05-14