Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, underrede i metall emd träimiation, klädsel i vit konstläder, sitthöjd 38 cm
Behållningen går till Ersta Diakoni
Troigen senare dyna, slitage
461839
2017-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här