Bo Larsson Stockholm Strömmen

Bo Larsson Stockholm Strömmen
Bo Larsson Stockholm Strömmen
Bo Larsson Stockholm Strömmen
Bo Larsson Stockholm Strömmen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO LARSSON (född 1945): "Vinter över Strömmen", Stockholm, signerad och numrerad Bo Larsson 194/200, färgserigrafi, ca 30x53 cm

461851

2017-05-15