Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO LARSSON (född 1945): "Vinter över Strömmen", Stockholm, signerad och numrerad Bo Larsson 194/200, färgserigrafi, ca 30x53 cm
461851
2017-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här