John Arsenius akvarell

John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Kavallerister, signerad och daterad J Arsenius 92, akvarell, ca 16x20,5 cm

Behållningen går till Ersta Diakoni

461852

2017-05-14