Johan August Holmqvist oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN AUGUST HOLMQUIST (1859-1942), tillskriven, stilleben, signerad och daterad John A Holmquist 05, ca 47x55 cm

Behållningen går till Ersta Diakoni

Duklagningar

461855

2017-05-14