Knut Dahlander

Knut Dahlander
Knut Dahlander
Knut Dahlander
Knut Dahlander
Knut Dahlander
Knut Dahlander

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT DAHLANDER (1883-1933): Landskap med krävar, signerad och daterad K. Dahlander, 1929, olja på duk, ca 85x120 cm

461864

2017-05-14