Vagn Italien

Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien
Vagn Italien

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAGN, Italien, tidigt 1900-tal, smide samt bemålat trä, knoppar i form av träskurna huvuden, måleriarbetet signerat Giovanni Cronio, längd ca 165 cm

Bruksslitage

461869

2017-05-14