Bodil Hedlund olja

Bodil Hedlund olja
Bodil Hedlund olja
Bodil Hedlund olja
Bodil Hedlund olja
Bodil Hedlund olja
Bodil Hedlund olja

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

BODIL HEDLUND (född 1946): Stilleben med kruka, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 114x95 cm

461877

2017-05-15