Fredbrik Jacobsson

Fredbrik Jacobsson
Fredbrik Jacobsson
Fredbrik Jacobsson
Fredbrik Jacobsson
Fredbrik Jacobsson
Fredbrik Jacobsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK JACOBSSON (född 1960): Trädet, signerad F Jacobsson, olja på duk, 147x123 cm

461883

2017-05-15