Klädskåp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets första kvartal, jugend, dörrlucka med spegelglas, nederdel med låda, träskuren dekor av äpplen, höjd ca 192, 71x50 cm
Slitage och fläckar, senare bemålning. Avslag på fot samt sprickor, nyckel saknas, hullplan invändigt saknas
461886
2017-05-14