Fredrik Jacobsson olja

Fredrik Jacobsson olja
Fredrik Jacobsson olja
Fredrik Jacobsson olja
Fredrik Jacobsson olja
Fredrik Jacobsson olja
Fredrik Jacobsson olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK JACOBSSON (född 1960): Utan titel, signerad F Jacobsson, olja på duk, 147x123 cm

Ytrepa

461890

2017-05-15