Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COCKTAILSET, nysilver, art deco, 1900-talets första hälft, bestående av: karaff, 6 cocktailglas, brickans mått 32x18 cm
Smärre slitage
461900
2017-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här