Cocktailset nysilver

Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver
Cocktailset nysilver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

COCKTAILSET, nysilver, art deco, 1900-talets första hälft, bestående av: karaff, 6 cocktailglas, brickans mått 32x18 cm

Smärre slitage

461900

2017-05-14