Edward Hald fat

Edward Hald fat
Edward Hald fat
Edward Hald fat
Edward Hald fat
Edward Hald fat
Edward Hald fat

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD, fat, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors graal No 92IL Edw Hald, diameter ca 19 cm

Repor

461911

2017-05-14