Hörnskåp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, vitlackerat, räfflade dörrspeglar, invändigt med hyllplan, höjd ca 177, djup ca 50 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage
461933
Päivämäärä:
2017-05-15