Hörnskåp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, vitlackerat, räfflade dörrspeglar, invändigt med hyllplan, höjd ca 177, djup ca 50 cm

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage

461933

Päivämäärä:

2017-05-15