Tekanna och kaffetermos Sigvard Bernadotte

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, KAFFETERMOS, design Sigvard Bernadotte, rostfritt stål, höjd ca 20-31 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Bruksslitage och ytrepor

461958

2017-05-14