Claes Thell vas

Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES THELL, vas, glasyr med järninslag, signerad och daterad Thell 10, höjd ca 16,5 cm

461965

2017-05-15