Silver skedar

Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, SÅSSLEV, PÅPETARE, SUPKOPP, silver, 18/1900-tal, vikt ca 440 g

Slitage, gravyrer

461982

2017-05-14