Fogia bäddfåtölj samt taburett

Klubbat för:

8 200 SEK

2 500 SEK

FOGIA, "Jazz", bäddfåtölj samt taburett, klädd kretong Stensöta från GP & J Baker, 19/2000-tal, taburett med förvaring under sitsen, fåtöljens höjd 74, taburettens höjd 37, 80 x 60 cm

Smärre bruksslitage.

461984

2017-05-15