Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOGIA, "Kavat", fåtöjer 1 par samt taburetter 1 par, 2000-tal, klädda i grönt textil, höjd ca 100, taburettens höjd 33, 50 x 50 cm
Bruksslitage
461987
2017-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här