Fogia fåtöljer samt taburetter

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FOGIA, "Kavat", fåtöjer 1 par samt taburetter 1 par, 2000-tal, klädda i grönt textil, höjd ca 100, taburettens höjd 33, 50 x 50 cm

Bruksslitage

461987

2017-05-15