Skulptur trä Kina

Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, trä, Kina, omkring år 1900, skuren ur rot, förgylld, i form av Guanyin, höjd ca 42 cm

Sprickor, slitage

461998

2017-05-15