Guanyin Kina brons

Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons
Guanyin Kina brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUANYIN, brons, Kina, 1900-tal, sittande på lotus, höjd ca 25 cm

Slitage

461999

2017-05-15