Skedar såsslev fickursnyckel servettring silver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKEDAR, SÅSSLEV, FICKURSNYCKEL, SERVETTRING, silver, 18/1900-tal, varierande modeller, största skedarna längd ca 20,5 cm, total vikt ca 305 g
Slitage, bucklor, gravyr, avbruten fickursnyckel medföljer
462007
2017-05-15