Skedar såsslev fickursnyckel servettring silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, SÅSSLEV, FICKURSNYCKEL, SERVETTRING, silver, 18/1900-tal, varierande modeller, största skedarna längd ca 20,5 cm, total vikt ca 305 g

Slitage, bucklor, gravyr, avbruten fickursnyckel medföljer

462007

2017-05-15