Textil 1700-tal
Closed
2017-05-25
462010
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
PRÄSTSKRUD, 1700-tal, siden med polykromt broderade blommor, kantband med metalltråd
Slitage, skador,