Textil 1700-tal

Textil 1700-tal
Textil 1700-tal
Textil 1700-tal
Textil 1700-tal
Textil 1700-tal
Textil 1700-tal
Textil 1700-tal
Textil 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRÄSTSKRUD, 1700-tal, siden med polykromt broderade blommor, kantband med metalltråd

Slitage, skador,

462010

2017-05-25