Lotte Laserstein olja

Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): Blomster, signerad Lotte Laserstein, olja på duk, ca 35x27 cm

462088

2017-05-15