Ramar i nysilver jugend WMF

Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF
Ramar i nysilver jugend WMF

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, ramar, 1 par, jugend, 1900-talets början, nysilver, märkt WMF. genombruten dekor avkvinna med ornamentik, höjd ca 25x16 cm

Skador och lagningar

462098

2017-05-15