William Avar olja
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar 94, olja på duk, 61x50 cm
Läs mer
462099
2017-05-15