Kandelaber, 1900-tal, G&C

Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C
Kandelaber, 1900-tal, G&C

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

KANDELABER, 1900-tal, signerad G&C, mässing, benvit porslin, för 7 ljus, höjd 60 cm
Skador: Brulsslitage

462128

2017-05-15