Gripsholmsfåtöljer med fotpallar

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, med fotpallar 1900-talets andra hälft, gråbemålad stomme, sitthöjd ca 45 cm

Smärre fläckar och slitage, klädsel på armlän med skador

462132

2017-05-15