Alexander Langlet, olja

Alexander Langlet, olja
Alexander Langlet, olja
Alexander Langlet, olja
Alexander Langlet, olja
Alexander Langlet, olja
Alexander Langlet, olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Timmersläp, signerad och daterad Alex. Langlet -52, olja på duk, 46x58 cm

462141

2017-05-16