Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld samt bronserad, dekor i pastellage av blommor samt fackla och koger, höjd ca 95 cm

Sprickor, senare bakstycke, slitage

462147

2017-05-15