Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGELLAMPETT, rokoko, 1700-tal, förgylld, för 2 ljus, ca 90x48 cm
Senare glas,, lagat krön, mindre dekorskador
462154
2017-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här