Spegellampett rokoko

Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGELLAMPETT, rokoko, 1700-tal, förgylld, för 2 ljus, ca 90x48 cm

Senare glas,, lagat krön, mindre dekorskador

462154

2017-05-15