Dosa Karl Johan

Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan
Dosa Karl Johan

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DOSA, silver samt granitell, 1800-talets första hälft, Karl Johan, drottning Kristina, diameter ca 7,5 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar

462155

2017-05-15