Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DOSA, silver samt granitell, 1800-talets första hälft, Karl Johan, drottning Kristina, diameter ca 7,5 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
462155
2017-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner