Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

BORDSUR, empirestil, 1900-talets första hälft, Paris, urtavla märkt Howell & James, brons samt fanerade med mahogny, höjd ca 41 cm

Pendel med lagning, del till pendelns upphängning sakans, nyckel saknas

462168

2017-05-16