Bordsur
Klubbat för:
4 600 SEK
2 000 SEK
BORDSUR, empirestil, 1900-talets första hälft, Paris, urtavla märkt Howell & James, brons samt fanerade med mahogny, höjd ca 41 cm
Pendel med lagning, del till pendelns upphängning sakans, nyckel saknas
462168
2017-05-16