Ringar 2 st örhängen ett par

Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par
Ringar 2 st örhängen ett par

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RINGAR, 2 st, ÖRHÄNGEN, 1 par, låghaltigt guld, en ring med imitationspärla samt syntetiska spineller, ringstorlek 14 resp.16,5 mm, totalvikt ca 11 g

Bruksslitage, ring med bucklor

462175

2017-05-16