Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, skuren dekor, förgylld och bronserad dekor, sitthöjd ca 42 cm
Delvis med slitage
462179
2017-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här