Karmstolar rokokostil

Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, skuren dekor, förgylld och bronserad dekor, sitthöjd ca 42 cm

Delvis med slitage

462179

2017-05-16