Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, med vit stenskiva, förgyllt, skuren dekor, höjd ca 69, 89x70 cm
462186
2017-05-16