Resebestick silver

Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver
Resebestick silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESEBESTICK, 4 dlr, silver, D Herrmansson & Co, Stockholm 1840, originaletui

Med monogram, fodralet med skador, slitage

462216

2017-05-16