Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
THURE WALLNER (1888-1965): Skärgårdsklippa på Bullerö signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 18x26 cm
Zustandsbeschreibung
462243
2017-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner