Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

THURE WALLNER (1888-1965): Skärgårdsklippa på Bullerö signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 18x26 cm

Zustandsbeschreibung

462243

2017-05-16