Olof Södermark oljemålning

Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning
Olof Södermark oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLOF SÖDERMARK (1790-1848): Mansporträtt, olja på duk, signerad och daterad O. Södermark pinx Roma 1827, 49x39 cm

462257

2017-05-16